Wnętrza

Najlepsze programy o domach na Netflix

3 listopada, 2020
serial o domach wnętrzach na netflix show program

Uwielbiam oglądać piękne i zorganizowane wnętrza, dlatego szukam programów, które mnie mogą zainspirować. Coraz więcej tego typu treści pojawia się też na Netflix. Jakiś czas temu polecałam już dwa świetne programy o najbardziej niezwykłych domach świata i designie (klik). Jeśli ich jeszcze nie widzieliście, to koniecznie to nadróbcie, bo warto je zobaczyć. Tym razem pokażę dwa programy o domach na Netflix, które niedawno się tam pokazały.

Najlepsze programy o domach na Netflix

Domy na miarę marzeń

domy na miarę marzeń studio mcgee najlepsze programy o domach na Netflix

Domy na miarę marzeń to program, który pokazuje realizacje amerykańskiego Studia McGee, o którym wspominałam już przy okazji kanałów na YouTube o wnętrzach (klik). Tworzy je sympatyczne małżeństwo, które zarządza dwoma firmami — studiem projektowym, które realizuje projekty w całych Stanach, a także marką wyposażenia wnętrz. Program dokumentuje proces wykańczania wnętrz nowego domu McGee, a także kilku realizacji dla klientów. Jeśli lubicie ponadczasowe klasyczne wnętrza z elementami naturalnych materiałów, jak drewno i kamień, to zdecydowanie Wam polecam ich odcinki, które trwają tylko ok. 30 min.

Zrób porządek z The Home Edit

najlepsze seriale o domach porządku na Netflix zrób porządek z the home edit

The Home Edit to znane w Stanach Zjednoczonych architektki porządku, które zawodowo zajmują się organizowaniem przestrzeni i declutteringiem w domach swoich klientów. Na Netflix zobaczymy je w show Zrób porządek z The Home Edit, w którym pomagają w organizacji szaf, spiżarni, kuchni i garaży swoich klientów i sławnych osób, m.in. Reese Witherspoon, Eva Longoria czy Khloé Kardashian. Na mnie ten program nie zrobił aż takiego wrażenia, bo ja od wielu lat uwielbiam dobrą organizację i na blogu dzielę się też pomysłami jak to zrobić (np. w spiżarni <klik>). Wydaje mi się jednak, że osoby, które potrzebują inspiracji i impulsu do rozprawienia się z ciemnymi zakamarkami swoich domów, mogą je w tym programie odnaleźć.

Myślę, że te programy o domach na Netflix dla wielu osób będą pomocne. Odcinki są krótkie i nie ma ich wiele, więc warto poświęcić na nie trochę czasu. Chętnie skorzystam też z Waszych sugestii ciekawych programów, nie tylko na Netflix. Co mi polecicie wartego uwagi?

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Brak komentarzy

Komentarz