Współpraca

Miło mi, że tu jesteś! Make It Design to blog, który powstał z pasji do wnętrz i pięknych projektów. Od kiedy pamiętam, osoby z mojego otoczenia przychodziły do mnie z pytaniami, jak bym zaaranżowała daną przestrzeń, co bym im poleciła i czy wiem, gdzie można kupić dany przedmiot. Swoimi inspiracjami postawiłam wiec podzielić się też z innymi na tym blogu. Tematy wpisów koncentrują się głównie wokół wnętrz i zdrowego snu, choć pojawiają się też inne inspiracje np. związane z prezentami.

Elementem, który wyróżnia Make It Design, są rzetelne i jakościowe przeglądy produktów dostępnych w danej kategorii, które ze względu na swoją objętość są unikatowe na polskim rynku. To dzięki nim, każdego dnia trafiają na ten blog nowi czytelnicy, którzy szukają rozwiązań swoich potrzeb. Przejrzysta forma zestawień w połączeniu z jasną informacją o cenie i możliwością bezpośredniego przejścia do miejsca zakupu to wartości, które są bardzo cenione przez czytelników. W jednym miejscu zapoznają się z ofertą wielu sklepów. Treści, które tworzę, bardzo długo pozostają aktualne, przez co wpisy się nie dezaktualizują.

MOŻLIWE FORMY WSPÓŁPRACY

Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie i dokładam wszelkich starań, by zadowolony był zarówno czytelnik Make It Design, jak i Klient. Przykładowe formy współpracy to:

  • lokowanie produktów w zestawieniach
  • posty sponsorowane
  • testy i rzetelne recenzje produktów

a także wiele innych form, które dobierane są w zależności od potrzeb marki i specyfiki produktów.

Czytelnicy Make It Design

Aktualne statystyki bloga za marzec 2021:

  • ok. 37k unikalnych użytkowników
  • ok. 60k odsłon
  • ponad 13k obserwujących na Facebooku
  • ok. 4,7k obserwujących na Instagramie

Około 80% osób, które zagląda na Make It Design, to kobiety. Ponad 70% to odbiorcy w przedziale wiekowym 25-54 lat.

Chcesz pokazać swoje produkty na Make It Design? Jesteś ciekawy, jak możemy nawiązać współpracę? Napisz do mnie: kontakt@makeitdesign.pl

Monika