Wnętrza

Plakat mapa miasta – gdzie kupić?

8 września, 2018

Plakaty i grafiki na ścianę przeżywają swój renesans. Pojawia się coraz więcej sklepów online, które oferują autorskie projekty. Kuszą nas akwarelami, motywują chwytliwymi hasłami lub wprowadzają odrobinę humoru i koloru w formie rysunku flaminga. O tym, gdzie kupić ciekawe plakaty pisałam niedawno, więc zapraszam do tego wpisu. Innym modnym trendem jest plakat mapa. Pamiętam, że jeszcze kilka lat temu modne były naklejki na ściany czy grafiki z mapą świata. Teraz zdecydowanie wygrywają z nimi plany miast. Wybieramy nasz miejsca zamieszkania, wymarzone destynacje, czy też lokalizacje, które są dla nas sentymentalne. Będzie to też super prezent np. z okazji ślubu. Możemy na takim plakacie uwiecznić miejsce, w którym poznała lub zaręczyła się para. Podpowiem Wam gdzie, takie plakaty znajdziecie.

POSITIVE PRINTS

Positive Prints to polska platforma, która umożliwia bardzo proste i szybkie stworzenie drukowanego plakatu, pliku do samodzielnego wydruku i poduszki z mapą. Intuicyjny konfigurator umożliwia wybranie stylu i wersji kolorystycznych, a nawet ich personalizację. Wystarczy wybrać dowolne miasto lub miejsce na świecie, a przejrzysta instrukcja przeprowadzi nas przez kolejne opcje dodania opisu, zmiany czcionki, orientacji pionowej, poziomej lub kwadratu czy nawet zaznaczenia na mapie konkretnego miejsca. Do wyboru są trzy formaty drukowanej wersji, w której ta mapa plakat jest dostępna już od 110 zł.

plakat mapa miasta positive prints personalizowany plakat z miejscem na świecie

MAPIFUL

MAPIFUL to międzynarodowy sklep, który umożliwia samodzielne stworzenie plakatu dzięki konfiguratorowi. Obsługa jest prosta i intuicyjna. Oparta została na czterech krokach:

-wybieramy lokalizację, wpisując nazwę miasta lub dane GPS

-definiujemy, jaki podpis ma się znaleźć na naszej mapie

-decydujemy się na jeden z gotowych szablonów lub samodzielnie zmieniamy kolorystykę. Możemy też dowolnie powiększać i pomniejszać skalę

-zaznaczamy jeden z trzech rozmiarów i układ poziomy lub pionowy. I nasz plakat mapa gotowy!

Szybko i sprawnie możemy więc stworzyć mapę dowolnego miejsca na świecie i dostosować ją do naszych wymagań. Obecne ceny to 39 /50 /70 euro.

plakat mapa miasta mapiful

MAPTU

MAPTU to podobny do prezentowanego wyżej polski sklep, który również został oparty na samodzielnym konfigurowaniu mapy. Analogicznie wybieramy miasto, definiujemy podpis, orientację, rozmiar, skalę i jeden z trzech dostępnych stylów. Ceny to 110 /120 /130 zł.

plakat mapa miasta maptu

MAPFABRYKA

MAPFABRYKA to sklep, w którym możemy wybierać spośród gotowych plakatów, jak również poprosić o stworzenie indywidualnego projektu, który wykonywany jest gratis. W ofercie znajdziemy zarówno mapy polskich, jak i zagranicznych miejsc, dostępne w różnych stylach i pięciu rozmiarach. Na uwagę zasługują również stylizowane mapy, połączenie dwóch miast na jednym plakacie, czy coś dla fanów sportu, czyli mapy miast z zaznaczonymi stadionami. Ceny dla większości dostępnych projektów to 29 /39 /45 /49 /59 zł.

plakat mapa miasta mapfabryka

CITY ART POSTERS

CITY ART POSTERS to gotowe projekty polskich i zagranicznych miast na świecie. Możemy wybierać spośród sześciu dostępnych stylów. W ofercie znajduje się także seria z dzielnicami Warszawy. Plakat mapa miasta w rozmiarze 50 x 70 kosztuje 100 zł.

plakat mapa miasta cityart

ZORKI FACTORY

Duży wybór autorskich projektów znajdziemy w ZORKI FACTORY. Mapy tworzone są w dwóch stylach — biało-szarym i czarno-białym. Trzeba jednak zaznaczyć, że w odróżnieniu od pozostałych sklepów w tym przypadku otrzymujemy wydruk na sztywnej tekturze, a nie papierze. Dzięki temu mapy nie muszą być oprawiane. Produkt o wymiarach 50 x 70 kosztuje 115 zł.

plakat mapa miasta zorki factory

DESENIO

Gotowe mapy miast są również dostępne w ofercie międzynarodowego sklepu z plakatami DESENIO. Znajdziemy tu plakaty najbardziej znanych międzynarodowymi destynacjami. Ceny w zależności od rozmiaru to 59 zł / 109 zł / 149 zł.

plakat mapa miasta desenio

SNAZZY MAPS

Jako ostatni chcę pokazać darmowy kreator do tworzenia map. Możemy samodzielnie stworzyć swój projekt plakatu lub skorzystać z szablonów udostępnionych przez innych użytkowników. Sami decydujemy w jakim rozmiarze, jakości i gdzie wydrukujemy naszą mapę.

plakat mapa miasta snazzy maps

Plakat z mapą miasta lub miejsca, to także świetny pomysł na prezent np. na ślub lub parapetówkę.

Wpis zawiera linki afiliacyjne.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Brak komentarzy

Komentarz