Design Interior

Plakat mapa miasta – gdzie kupić?

Wrzesień 8, 2018

Plakaty i grafiki na ścianę przeżywają swój renesans. Pojawia się coraz więcej sklepów online, które oferują autorskie projekty. Kuszą nas akwarelami, motywują chwytliwymi hasłami lub wprowadzają odrobinę humoru i koloru w formie rysunku flaminga. O tym gdzie kupić ciekawe plakaty pisałam niedawno, więc zapraszam do tego wpisu. Innym modnym trendem jest plakat mapa. Pamiętam, że jeszcze kilka lat temu modne były naklejki na ściany czy grafiki z mapą świata. Teraz zdecydowanie wygrywają z nimi plany miast. Wybieramy nasz miejsca zamieszkania, wymarzone destynacje, czy też lokalizacje które są dla nas sentymentalne. Będzie to też super prezent np. z okazji ślubu. Możemy na takim plakacie uwiecznić miejsce w którym poznała lub zaręczyła się para. Podpowiem Wam gdzie takie plakaty znajdziecie.

MAPIFUL

MAPIFUL to międzynarodowy sklep, który umożliwia samodzielne stworzenie plakatu dzięki konfiguratorowi. Obsługa jest prosta i intuicyjna. Oparta została na czterech krokach:

  • wybieramy lokalizację wpisując nazwę miasta lub dane GPS,
  • definiujemy jaki podpis ma się znaleźć na naszej mapie,
  • decydujemy się na jeden z gotowych szablonów lub samodzielnie zmieniamy kolorystykę. Możemy też dowolnie powiększać i pomniejszać skalę,
  • zaznaczamy jeden z trzech rozmiarów i układ poziomy lub pionowy. I nasz plakat mapa gotowy!

Szybko i sprawnie możemy więc stworzyć mapę dowolnego miejsca na świecie i dostosować ją do naszych wymagań. Obecne ceny to 39 /50 /70 euro.

plakat mapa miasta mapiful

https://www.mapiful.com/

MAPTU

MAPTU to podobny do prezentowanego wyżej polski sklep, który również został oparty na samodzielnym konfigurowaniu mapy. Analogicznie wybieramy miasto, definiujemy podpis, orientację, rozmiar, skalę i jeden z trzech dostępnych stylów. Ceny to 110 /120 /130 zł.

plakat mapa miasta maptu

https://www.maptu.pl/

MAPFABRYKA

MAPFABRYKA to sklep w którym możemy wybierać spośród gotowych plakatów, jak również poprosić o stworzenie indywidualnego projektu, który wykonywany jest gratis. W ofercie znajdziemy zarówno mapy polskich jak i zagranicznych destynacji, dostępne w różnych stylach i pięciu rozmiarach. Na uwagę zasługują również stylizowane mapy, połączenie dwóch miast na jednym plakacie, czy coś dla fanów sportu czyli mapy miast z zaznaczonymi stadionami. Ceny dla większości dostępnych projektów to 29 /39 /45 /49 /59 zł.

plakat mapa miasta mapfabryka

https://mapfabryka.pl/

CITY ART POSTERS

CITY ART POSTERS to gotowe projekty polskich i zagranicznych miast na świecie. Możemy wybierać spośród sześciu dostępnych stylów. W ofercie znajduje się także seria z dzielnicami Warszawy. Plakat mapa miasta w rozmiarze 50×70 kosztuje 100 zł.

plakat mapa miasta cityart

www.cityartposters.com

ZORKI FACTORY

Duży wybór autorskich projektów znajdziemy w ZORKI FACTORY. Mapy tworzone są w dwóch stylach – biało-szarym i czarno-białym. Trzeba jednak zaznaczyć, że w odróżnieniu od pozostałych sklepów w tym przypadku otrzymujemy wydruk na sztywnej tekturze, a nie papierze. Dzięki temu mapy nie muszą być oprawiane. Produkt o wymiarach 50×70 kosztuje 115 zł.

plakat mapa miasta zorki factory

http://www.decostyl.pl/tag-produktu/mapa/

DESENIO

Gotowe mapy miast są również dostępne w ofercie międzynarodowego sklepu z plakatami DESENIO. Znajdziemy tu plakaty najbardziej znanych międzynarodowymi destynacjami. Ceny w zależności od rozmiaru to 19,95 /34,95 /44,95 euro.

plakat mapa miasta desenio

https://desenio.com/

SNAZZY MAPS

Jako ostatni chcę pokazać darmowy kreator do tworzenia map. Możemy samodzielnie stworzyć swój projekt plakatu lub skorzystać z szablonów udostępnionych przez innych użytkowników. Sami decydujemy w jakim rozmiarze, jakości i gdzie wydrukujemy naszą mapę.

plakat mapa miasta snazzy maps

https://snazzymaps.com/

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply