Wnętrza

Złota armatura łazienkowa – czy to dobrze wygląda?

15 kwietnia, 2020
złota armatura łazienkowa czy to dobrze wygląda

Przez lata w naszych łazienkach królowała armatura łazienkowa w odcieniach srebra. Od pewnego czasu pojawia się coraz więcej baterii czarnych, miedzianych i złotych, które zaczynają detronizować przewagę chromu. Dla wielu to jednak ten ostatni wybór jest cały czas najbezpieczniejszy i najbardziej oczywisty, bo jak to będzie wyglądać z tymi płytkami? Czy złota armatura łazienkowa dobrze wygląda z ciemnymi płytkami? Czy nie jest tandetna? Zobaczcie sami.

Łazienka to pomieszczenie, które warto dobrze przemyśleć, bo wprowadzanie zmian jest trudne, często wymaga ingerencji specjalisty i wiąże się z dużymi kosztami. Mam wrażenie, że z tego powodu wiele osób stawia na rozwiązania, które znają. Wielu słysząc złota armatura łazienkowa, ma skojarzenie z kiczem, a to zdecydowanie błąd. Złoto nadaje się do wielu aranżacji, zarówno tych nowoczesnych, jak i klasycznych. Zdjęciami w tym wpisie chcę Wam pokazać, że zestawione z ciemnymi płytkami pięknie odbija i uwydatnia swoją szlachetność, a na tle jasnej glazury prezentuje się bardzo elegancko. Przygotowałam inspiracje, w których zobaczycie prysznice i umywali. Mam nadzieję, że ta mała próbka przekona Was, że warto spróbować tego koloru. Wybór jest coraz większy, więc znajdą coś dla siebie osoby, które lubią błyszczące wykończenie, ale również bardziej przygaszone, postarzane czy matowe odcienie złota.

Jeśli jesteście teraz na etapie urządzania łazienki, to polecam Wam też wpisy o tym, jak wybrać umywalkę (klik), czy lepiej wybrać dwie umywalki, czy jedną (klik), czy tapeta w łazience dobrze wygląda (klik), a także o okrągłych lustrach łazienkowych (klik).

złota deszczownica słuchawka prysznicowa ciemne płytki

1 / 2 / 3

złota armatura łazienkowa umywalka prysznic małe płytki

1 / 2 / 3

łazienka ze złotymi dodatkami jasna prysznic kabina prysznicowa

1 / 2 / 3

marmurowa umywalka płytki wzór marmuru złota armatura łazienkowa

1 / 2 / 3

złote baterie łazienkowe ciemne ściany wzór na płytkach

1 / 2 / 3

jasna łazienka złoty kran do umywalki

1 / 2 / 3

złota deszczownica do prysznica natynkowa klasyczna okrągła

1 / 2 / 3

złota armatura do umywalki i wanny

1 / 2 / 3

złote lustro i kran w łazience czarne lustro

1 / 2 / 3

złote elementy armatury łazienkowej złote kinkiety złota bateria do wanny wolnostojące retro

1 / 2 / 3

złote krany kiedy pasują

1 / 2 / 3

złote lustro i kran w toalecie złoty zestaw prysznicowy

1 / 2 / 3

Nagłówek 1 / 2

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Brak komentarzy

Komentarz