Design Interior

Meble Poliform – luksus z rodzinnym charakterem

Lipiec 13, 2017

Poliform to znana na całym świecie marka luksusowego wyposażenia domu. Łączy w sobie wiele skrajności – mimo globalnego wymiaru zachowała rodzinny charakter trzeciego już pokolenia właścicieli, wykorzystując nowe technologie produkcji pozostaje w harmonii z wartościami, tradycją i poszanowaniem rejonu Brianzy gdzie zlokalizowane się zakłady produkujące meble Poliform.

Korzenie marki sięgają roku 1942 kiedy to powstał mały sklepi rzemieślniczy, który w 1970 roku stał się podstawą przedsiębiorstwa przemysłowego. Za zmianami stoją trzej wspólnicy Alberto Spinelli, Aldo Spinelli i Giovanni Anzani, którzy zainwestowali w nowe technologie łącząc wiedzę techniczną i know-how z najnowszymi trendami. Z biegiem lat Poliform rozszerza ofertę produktów pokazując przy tym, że bardzo uważnie przygląda się indywidualnych potrzebom klientów na różnych rynkach. Dziś meble Poliform są synonimem luksusu i doskonałej jakości. Marka w swojej ofercie prezentuje różne systemy i wyposażenie dla całego domu – meble wypoczynkowe, do salonu, jadalni, garderoby a także systemy do zabudowy. W 1996 roku firma uzupełniła swoją ofertę o meble kuchenne wykupując markę Varenna.

Poliform prezentuje swoje produkty na największych międzynarodywych imprezach targowych jak IMM Cologne czy Salone del Mobile Milano. Podczas ostatnich targów w Mediolanie w bardzo dużym i przestrzennym stanowisku zostało zaprezentowanych wiele nowości które pojawiły się w ofercie.

salone del mobile milano poliformmeble poliform na targachluksusowe meble do salonuluksusowa sypialnia z niebieskim łóżkiemmeble tapicerowane poliformminimalistyczna sypialnia meble poliformelegancka sypialnia meble poliformeleganckie meble do domu meble poliformluksusowe meble do domumeble tapicerowane meble poliformnowoczesny salon meble poliform sofameble poliform jadalniaekskluzywny salon meble poliformluksusowe meble do garderobyluksusowa zabudowa do sypialni meble poliform salon meble poliform łóżkomeble poliform garderoba

Oferta marki Poliform dostępna jest także w Polsce w kilku największych miastach (lista dystrybutorów na stronie marki). Świetnie przemyślane rozwiązania, ponadczasowy design i najwyższa jakość wykonania zasługują na uwagę i uznanie.

Inną wartą uwagi włoską marką, która specjalizuje się z luksusowych meblach jest Minotti. Zapraszam również na wpis poświęcony tej marce (klik).

Zdjęcia/Pictures: http://www.poliform.it/

You Might Also Like

2 komentarze

  • Reply Julka Czerwiec 1, 2019 at 4:45 am

    Hej wielkie dzięki za post !

    • Reply makeitdesign Czerwiec 5, 2019 at 7:16 am

      Cieszę się, że się spodobał 🙂 zapraszam częściej

    Leave a Reply