Wnętrza

Meble Poliform – luksus z rodzinnym charakterem

13 lipca, 2017

Poliform to znana na całym świecie marka luksusowego wyposażenia domu. Łączy w sobie wiele skrajności — mimo globalnego wymiaru zachowała rodzinny charakter trzeciego już pokolenia właścicieli, wykorzystując nowe technologie produkcji, pozostaje w harmonii z wartościami, tradycją i poszanowaniem rejonu Brianzy gdzie zlokalizowane się zakłady produkujące meble Poliform.

Korzenie marki sięgają roku 1942, kiedy to powstał mały sklepik rzemieślniczy, który w 1970 roku stał się podstawą przedsiębiorstwa przemysłowego. Za zmianami stoją trzej wspólnicy Alberto Spinelli, Aldo Spinelli i Giovanni Anzani, którzy zainwestowali w nowe technologie, łącząc wiedzę techniczną i know-how z najnowszymi trendami. Z biegiem lat Poliform rozszerza ofertę produktów, pokazując przy tym, że bardzo uważnie przygląda się indywidualnych potrzebom klientów na różnych rynkach. Dziś meble Poliform są synonimem luksusu i doskonałej jakości. Marka w swojej ofercie prezentuje różne systemy i wyposażenie dla całego domu, meble wypoczynkowe, do salonu, jadalni, garderoby, a także systemy do zabudowy. W 1996 roku firma uzupełniła swoją ofertę o meble kuchenne wykupując markę Varenna.

Poliform prezentuje swoje produkty na największych międzynarodywych imprezach targowych jak IMM Cologne czy Salone del Mobile Milano. Podczas ostatnich targów w Mediolanie w bardzo dużym i przestrzennym stanowisku zostało zaprezentowanych wiele nowości, które pojawiły się w ofercie.

salone del mobile milano poliform
meble poliform na targach
luksusowe meble do salonu
luksusowa sypialnia z niebieskim łóżkiem
meble tapicerowane poliform
minimalistyczna sypialnia meble poliform
elegancka sypialnia meble poliform
eleganckie meble do domu meble poliform
luksusowe meble do domu
meble tapicerowane meble poliform
nowoczesny salon meble poliform sofa
meble poliform jadalnia
ekskluzywny salon meble poliform
luksusowe meble do garderoby
luksusowa zabudowa do sypialni
meble poliform salon
meble poliform łóżko
meble poliform garderoba

Oferta marki Poliform dostępna jest także w Polsce w kilku największych miastach (lista dystrybutorów na stronie marki). Świetnie przemyślane rozwiązania, ponadczasowy design i najwyższa jakość wykonania zasługują na uwagę i uznanie. Wszystkie produkty tworzone są z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Projekty są zgodne z trendami, a jednocześnie ponadczasowe. Poliform zdecydowanie zasługuje na uwagę w kategorii premium.

Inną wartą uwagi włoską marką, która specjalizuje się z luksusowych meblach jest Minotti. Zapraszam również na wpis poświęcony tej marce (klik).

Zdjęcia/Pictures: http://www.poliform.it/

ZOBACZ RÓWNIEŻ

2 komentarze

  • Reply Julka 1 czerwca, 2019 at 4:45 am

    Hej wielkie dzięki za post !

    • Reply makeitdesign 5 czerwca, 2019 at 7:16 am

      Cieszę się, że się spodobał 🙂 zapraszam częściej

    Komentarz