Design Interior

Meble Poliform – międzynarodowy luksus z rodzinnym charakterem

Lipiec 13, 2017

Poliform to znana na całym świecie marka luksusowego wyposażenia domu. Łączy w sobie wiele skrajności – mimo globalnego wymiaru zachowała rodzinny charakter trzeciego już pokolenia właścicieli, wykorzystując nowe technologie produkcji pozostaje w harmonii z wartościami, tradycją i poszanowaniem rejonu Brianzy gdzie zlokalizowane się zakłady produkcyjne Poliform.

Korzenie marki sięgają roku 1942 kiedy to powstał mały sklepi rzemieślniczy, który w 1970 roku stał się podstawą przedsiębiorstwa przemysłowego. Za zmianami stoją trzej wspólnicy Alberto Spinelli, Aldo Spinelli i Giovanni Anzani, którzy zainwestowali w nowe technologie łącząc wiedzę techniczną i know-how z najnowszymi trendami. Z biegiem lat Poliform rozszerza ofertę produktów pokazując przy tym, że bardzo uważnie przygląda się indywidualnych potrzebom klientów na różnych rynkach. Dziś marka Poliform jest synonimem luksusu i doskonałej jakości. W swojej ofercie prezentuje różne systemy i wyposażenie dla całego domu – meble wypoczynkowe, do salonu, jadalni, garderoby a także systemy do zabudowy. W 1996 roku firma uzupełniła swoją ofertę o meble kuchenne wykupując markę Varenna.

Poliform prezentuje swoje produkty na największych międzynarodywych imprezach targowych jak IMM Cologne czy Salone del Mobile Milano. Podczas ostatnich targów w Mediolanie w bardzo dużym i przestrzennym stanowisku zostało zaprezentowanych wiele nowości które pojawiły się w ofercie.

Oferta marki Poliform dostępna jest także w Polsce w kilku największych miastach (lista dystrybutorów na stronie marki). Świetnie przemyślane rozwiązania, ponadczasowy design i najwyższa jakość wykonania zasługują na uwagę i uznanie.

Zdjęcia/Pictures: http://www.poliform.it/

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply