Wnętrza

Prosty obraz do namalowania w domu

16 kwietnia, 2020
łatwy obraz do samodzielnego namalowania jak malować obraz

Jest ogromny wybór grafik i obrazów, które możemy kupić. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jednak marzy się nam obraz na płótnie w dużym rozmiarze, to wiąże się to z większym wydatkiem, który nie każdy chce ponieść. Rozwiązaniem może być stworzenie swojego dzieła sztuki. Prosty obraz do namalowania w domu to coś, co uda się każdemu. Mam nadzieję, że poniższe przykłady zachęcą Was do spróbowania. Wystarczy podobrazie, farba i narzędzie, którym będziecie malować.

Nie każdy został obdarzony talentem do malowania. Niektórym brakuje też wyobraźni, co by dobrze na takiej grafice wyglądało? Najprościej zacząć od abstrakcji i form geometrycznych. Podobrazie z artystyczną plamą nawet w jednym kolorze może mieć coś w sobie. Wiele będzie zależeć od Waszych umiejętności i wyobraźni. Na Pinterest i YouTube są filmy, w których podpatrzycie jak uzyskać różnorodne efekty — można wykorzystać pędzel, gąbeczki, rozcierać farbę sznurkiem albo kartonem, czy nakładać grubszą warstwą szpachelką. Wpiszcie w wyszukiwarce np. acrylic painting, a przekonacie się, jak wiele możliwości na Was czeka. Ja zachęcam do takiej zabawy, bo może się to okazać fajną formą spędzenia czasu, a przy tym uda się Wam wprowadzić zmiany w swoim wnętrzu. Zebrałam różne inspiracje, które mogą Was zachęcić do wypróbowania własnych sił. Miłego malowania!

łatwa abstrakcja diy kolorowa prosty obraz do namalowania

1 / 2 / 3

obraz w jednym kolorze bardzo łatwy obraz

1 / 2 / 3

grafika do samodzielnego namalowania co narysować twarz

1 / 2 / 3

graficzny obraz prosty diy

1 / 2 / 3

prosty obraz do namalowania abstrakcyjny plamy kolorów różowy kwiaty

1 / 2

obraz horyzont jeden dwa kolory łatwy

1 / 2 / 3

kolorowe maziaje jak zrobić w domu

1 / 2 / 3

co namalować w domu malowanie na podobraziu

1 / 2 / 3

jak zacząć malować obraz 3d

1 / 2 / 3

prosty obraz do namalowania graficzna abstrakcja akwarela

1 / 2 / 3

minimalistyczne obrazy nowoczesne szybkie do stworzenia

1 / 2 / 3

Czy każdy z Was znalazł swój prosty obraz do namalowania? Szukając gotowych rozwiązań, polecam Wam wpis o plakatach i grafikach do domu. Zobaczycie tam wiele różnorodnych propozycji, które kupicie online.

Nagłówek 1 / 2

ZOBACZ RÓWNIEŻ

4 komentarze

 • Reply Jerzy 20 kwietnia, 2020 at 2:41 pm

  Mnie się bardzo podoba abstrakcja, ale jak sam maluję to wygląda strasznie 🙂

  • Reply makeitdesign 20 kwietnia, 2020 at 3:21 pm

   Może wcale nie jest tak źle 🙂

 • Reply LESZEK 9 listopada, 2020 at 3:50 pm

  Kiedyś do malowania potrzebny był duży talent plus nierzadko studia na ASP. Teraz „robi się” sztukę po minucie oglądania internetu. Skądinąd świadczy to też o rzeczywistej wartości tej sztuki.

  • Reply makeitdesign 14 listopada, 2020 at 1:00 pm

   Wspieranie artystów, docenianie ich pracy, budowanie świadomości i wrażliwości na sztukę są bardzo istotne. Mam wrażenie, że w tym obszarze faktycznie brakuje nam porządnej edukacji. Niemniej jednak zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy na danym etapie życia może sobie pozwolić na takie zakupy. Myślę, że najlepsze dziś jest to, że każdy może zdecydować co będzie dla niego i jego wnętrza najlepsze 🙂 Dla niejednego rodzica to dzieło dziecka będzie idealną ozdobą oprawioną w profesjonalną ramę. Dla kogoś, kto podąża za trendami, będą to może modne plakaty. Jest jednak również grupa osób, które czerpią satysfakcję z tego, że samodzielnie coś zrobiły. A kto wie, czy właśnie taki pierwszy obraz nie będzie początkiem wielkiego talentu albo nowej pasji? Każdy kiedyś zaczyna i warto próbować nowych rzeczy nawet wtedy, kiedy pierwsze efekty nie są powalające.

  Komentarz