Wnętrza

Naturalne świece, czyli piękny zapach w domu

30 listopada, 2017

Piękny zapach jest wizytówką każdego domu. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że zapachy mogą wywoływać u nas pewne emocje, przywoływać skojarzenia i wspomnienia. Warto więc zadbać, by nasze wnętrza pachniały szczególnie przyjemnie. Na rynku dostępna jest bogata oferta świec sojowych i z wosku pszczelego, które nie tylko zachwycają swoim aromatem, ale są przy tym bezpieczne dla naszego zdrowia. Większość z przedstawionych inspiracji to produkty polskie i wykonywane ręcznie. Naturalne świece, to również świetny pomysł na prezent. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym, chętniej po nie sięgamy, bo mamy większą ochotę na wprowadzenia zapachów do naszych domów.

Opakowania naturalnych świec są bardzo efektowne i same w sobie są też dekoracją pomieszczenia. Wiele z opakowań po wypaleniu, można wykorzystać np. do przechowywania drobiazgów. Zapraszam na przegląd świec.

Naturalne świece

naturalne świece na prezent


Candly & Co. 129 zł / 2. Hagi 44 zł / 3. Yope 109 zł / 4. Bonsai Candles 95 zł / 5. Jo Malone 199 zł / 6. Zeea 69,99 zł / 7. Soyoosh 65 zł / 8. Organique 69 zł / 9. Purite 29 zł / 10. Meraki 62 zł / 11. Leże i Pachnę 69 zł / 12. Lacrosse 49 zł

naturalne świece polskich marek


Soap Workshop 80 zł / 2. Remedium 45 zł / 3. Moon lights 65 zł / 4. Glyk Co. 55 zł

Jeśli nie lubicie świec, to nic straconego. W ofertach wielu marek dostępne są też woski do kominków, dyfuzory zapachowe, czyli popularne „patyczki” i spraye. Te ostatnie można pryskać też na tkaniny, które pozwolą na zatrzymanie zapachu na dłużej. Wystarczy skropić nimi np. zasłony albo poduszki.

naturalne zapachy do domu dyfuzory


1 EZTI Candles 85 zł / 2. Spray do wnętrz Soyoosh 39 zł / 3. Wosk EZTI 30 zł / 4. Dyfuzor zapachowy Glyk Co. 135 zł

Jestem bardzo ciekawa, czy znacie zaprezentowane marki i czy lubicie naturalne świece? Chętnie poznam w komentarzach Wasze rekomendacje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Brak komentarzy

Komentarz