Wnętrza

Wazon na metalowych nogach – gdzie kupić?

7 września, 2018

Nie tylko doniczki na metalowych nóżkach, o których pisałam w poprzednim wpisie, są hitem ostatnich miesięcy. Także wazony nabierają centymetrów i wspinają się na metalowe stelaże. W takim naczyniu nawet jeden kwiat wygląda imponująco. Nie ma ich jeszcze dużo na rynku, ale mają szansę stać się bardzo popularne. Czas przyjrzeć się ofercie i sprawdzić, gdzie można kupić wazon na metalowych nogach.

Wazon na metalowych nogach

wazon na metalowych nogach

1 Wazon Alkymist na nogach, wyprzedany / 2. Okrągły wazon na metalowym stelażu, Westwing Now 99 zł / 3. Szklany wazon z ramą z mosiądzu (dostępny w 3 różnych kolorach stelaża), Westwing Now 349 zł / 4. Słoik/waza na stojaku, Dutchhouse.pl 319,99 zł / 5. Wazon kula na stalowych nóżkach, WestwingNow 64,90 zł / 6. Misa na złotych nogach, wyprzedana / 7. Wazon na metalowych nogach, JYSK 69,95 zł / 8. Wazon na czterech nóżkach, Westwing Now 599,99 zł / 1829 zł

Wazony mogą być też na stelażach. Coraz więcej pojawiać się będzie modeli, które przypominają małe fiolki i laboratoryjne szkło. Zgrupowane, w większej ilości są świetną dekoracją stołu, czy konsoli. Można do nich wstawiać pojedyncze kwiaty lub gałęzie i liście. Świetnie będą wyglądać w klasycznych i nowoczesnych wnętrzach. Sprawdzą się również, np. jako dekoracja na weselach.

wazon na metalowych nóżkach

1 Wazon, fiolka na metalowym stelażu, Etsy.com 76,57 zł / 2. Wazony, lampiony na stelażach, Crate&Barrel od 317,22 zł

Jeśli zastanawiacie się, czy warto inwestować w taki dodatek, to zdecydowane warto. Wazony mają proste formy, które nigdy nie wyjdą z mody i sprawdzą się w każdym wnętrzu. Dodatek w postaci nóżek nadaje im unikalności, która jest ciekawym akcentem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Brak komentarzy

Komentarz